Odbyło się drugie spotkanie z cyklu „PRZEMYSŁ – NAUKA – DOBRE POŁĄCZENIE” w ramach obchodów DNIA MECHANIA 2019.

Dziękujemy Panu Marcinowi Dzierlińskiemu za przedstawienie bardzo ciekawego tematu dotyczącego wykorzystania dronów do wykrywania nieszczelności rurociągów przemysłowych oraz Panu doktorowi inżynierowi Robertowi Barskiemu za zapoznanie nas z perspektywami rozwoju pojazdów elektrycznych i autonomicznych. Bardzo dziękujemy za przybycie Panów Włodzimierza Fleischera, Ryszarda Bartza, Andrzeja Kasztelana, Sławomira Wiśniewskiego, wykładowców, członków Koła SIMP przy Wydziale Technicznym oraz pozostałych uczestników.

Bardzo dziękujemy przedstawicielom firmy Introl Panu Stanisławowi Staniszowi oraz Michałowi Pazdurowi za wystąpienie i przeprowadzenie warsztatów dotyczących ultradźwiękowych metod monitorowania mediów i diagnostyki maszyn.

Wszelkich informacji o cyklu spotkań udzieli

Prezes Koła SIMP przy WT AJD

Joanna Kostrzewa

e – mail: koloSIMP.AJP@gmail.com

tel. 504-155-239

www.facebook.com/koloSIMPprzyAJP

 

Dnia 17 maja 2019 Koło SIMP przy Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Przemysł – nauka – dobre połączenie”. Spotkanie odbędzie się w ramach DNI MECHANIKA 2019.

W dniu 30.04.2019 r. Urząd Patentowy Rzeczypospilitej Polskiej udzielił Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim patent nr 231797 na wynalazek "Urządzenie do frezowania rowków w ścianach". Wynalazek powstał podczas tworzenia pracy dyplomowej Pana inż. Jerzego Jędrzejwskiego, obecnie absolwenta kierunku mechanika i budowa na Wydziale Technicznym naszej Uczelni, prowadzonej pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Wojciecha Kacalaka.

 

W dniach 12-13.04.2019 r. Polska Komisja Akredytacyjne wizytować będzie kierunek Energetyka prowadzony na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża. Zapraszamy studentów ocenianego kierunku na spotkanie z Komisją, które odbędzie się podczas wizytacji 12 kwietnia 2019 o godz. 14.30 w sali 110 bud. nr 5 ul. Fryderyka Chopina 52. Wcześniej, bo o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami kół naukowych, a o 14.15 z samorządem studenkcim. 

 Firma Barlinek Inwestycje to znana, prestiżowa marka oraz rozpoznawalna niemal w każdym zakątku firma produkująca m. in. podłogi drewnianie, czy panele podłogowe. Obecnie Firma poszukuje praktykantów na płatny staż w dziale BHP:

Praktykant w Dziale BHP.pdf

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do aplikowania.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top