Zapraszamy studentów, pracowników i sympatyków AJP w Gorzowie Wlkp. na SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ OBRĄ

 

Termin: 26 maja ( niedziela) godz. 10.00 ( w Bledzewie – dojazd własny).

Trasa: Bledzew – Stary Dworek, na zakończenie wspólne ognisko, możliwość pieczenia kiełbasek itp.

Informacja dla studentów: możliwość odrabiania wf. J

Cena: 40 zł od osoby.

Zapisy i szczegółowe informacje: Tomasz Walkowiak Tel. 608 300 303

 WYJAZDY ERASMUS+ 2019/2020 – ROZPOCZĘŁA SIĘ  REKRUTACJA STUDENTÓW I KWALIFIKACJA PRACOWNIKÓW NA WYJAZDY w r. a. 2019/2020

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

 

Terminy składania dokumentów na wyjazdy:

-          studentów na studia – 12 kwietnia 2019 r.

-          studentów na praktyki – 17 maja 2019 r.

-          pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych – 31 maja 2019 r.

Zasady rekrutacji studentów i kwalifikacji pracowników, niezbędne dokumenty, lista uczelni partnerskich i więcej informacji na temat programu Erasmus+ w zakładce AKADEMIA/ Program Erasmus http://www.ajp.edu.pl/informacje-o-programie-2.html oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących wyjazdów.

Studenci II i III  roku Wydziału Turystyki i Nauk o Zdrowiu AJP w Gorzowie Wlkp. w ramach zajęć praktycznych odkrywają tajemnice uroków  aktywności narciarskiej na trasach biegowych w Jakuszycach oraz stokach SkiArena Szrenica. Od wtorku trwa nasz zimowy obóz a oni już pokonali trasy na Orle oraz śmigają po Lolobrygidzie ? Juto już sami staną po drugiej stronie i zaczną wcielać się w rolę przewodników narciarskich i prowadzić grupę. Na pewno poradzą sobie z tym doskonale. A w sobotę czeka nas sportowa rywalizacji i walka o Puchar Rektora w Narciarstwie Zjazdowym.  Wszystkim życzymy udanego startu i miłej zabawy! Bo my łączymy naukę z zabawą i gwarantujemy, ze tego obozu długo nie zapomnicie"

 Koordynator sekcji narciarskiej

ACSiT AJP w Gorzowie Wielkopolskim

dr Anna Bezulska

 

Rozpoczynamy rekrutację do programu Legia Akademicka. Projekt na terenie województwa lubuskiego będzie realizowany wyłącznie w AJP. Do udziału w programie zapraszamy naszych  a także studentów innych uczelni. Zainteresowanych udziałem w programie prosimy o wypełnienie wniosku przystąpienia do programu i złożenie go w Rektoracie Akademii przy ul. Teatralnej 25, pokój nr 12.

Termin składania wniosków: 8 marca 2019 r.

Dodatkowe informacje:

tel. 95 7216 023

mail: prorektor@ajp.edu.pl

 

Druki do pobrania:

Pobierz plik (Legia Akademicka informacje.docx)Legia Akademicka informacje.docx

Pobierz plik (Załącznik 2 wniosek o przystąpienie do programu Legii Akademickiej.docx)Załącznik 2 wniosek o przystąpienie do programu Legii Akademickiej.docx

Pobierz plik (plakat_wojsko_2019.pdf)plakat_wojsko_2019.pdf

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Wydział Turystyki i Nauki o Zdrowiu AJP oraz Akademickie Centrum Ukrainoznawcze AJP zaprasza na VI Międzynarodową Konferencję Naukową nt. Uwarunkowania rozwoju turystyki i rekreacji w regionie w świetle potrzeb zdrowotnych.

 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top